Queer Party Open Air | Vibe Hanging out

2. 9. 2023 17:00 - 3. 9. 2023 0:00 qb coffee roasters, Veslařská 507/179, Brno 637 00
✨D U Š E P A R T Y✨ 18+

Flow přátelství a lásky mezi světly ohně a vůní kávy ☕️. Ambientní objetí, které se každým dechem zrychluje a stává se jiskřivějším✨. Dýchej a žij ve svém vlastním rytmu.

S velikou radostí tě zveme na speciální Queer Party OPEN AIR, která bude ve spolupráci s našimi kamarády z qb coffee. V čem to bude jiné? Hlavně v tom, že to nebude v klubu, ale pod hvězdami u řeky Svratky. Tentokrát opečujeme hlavně dvě z našich hodnoty a to Love is Love a Safe Space. Atmosféra bude věnovaná přátelství, lásce a vajbování. Představ si to… světýlka, plápolající oheň, řeka… naši Djs, duhové vlajky, krásní lidé okolo… No a jestli chceš mít sobotu ještě více přátelskou a duhovou, tak doraž už před pátou, protože tě čeká open space věnovaný seznamování se s novými lidmi (se kterými si pak můžeš rovnou užit i párty).

Těšíme se!
Lidé z týmu
qp qb

Program
17:00 – 19:00

Hanging out warm-up. Na každé Queer Party rádi přicházíme s něčím spešl a vzhedem k tomu, že tentokrát vajbujeme přátelství, chystáme čas vyhrazený seznamování. Více info o tom co si pod tím můžeš představit, již brzy.

19:00 – 00:00

Zahraje DJ Kistenn (KissPls) a DJ Desire ve forme B2B, což znamená, že se budou v průběhu večera několikrát střídat podle toho jak to ucítí.

22:00

Se setměním zažehneme fire show, u které se dá předpokládat, že se bude později ještě dle nálady opakovat.

Vstupenky

Předprodej bude ukončen 2. 9. v 15:00. Zbývající vstupenky bude možné zakoupit na místě.

Typ vstupenky Cena Počet Košík

Zbývá 72 vstupenek.