Speed dating: Lesby

4. 6. 2023 16:00 - 17:30 Hodně někde

Připrav se, že se potkáš s různými lidmi, proto také jdeš!
Nech svou mysl otevřenou, seznámíš se s lidmi s odlišnými názory, hodnotami, životním stylem.
Je pravděpodobné, že se potkáš s lidmi , s kterými se ve svém společenském okruhu normálne nevidíš, ale to je součást a i smysl návštevy této udalosti. Uvolni se a snaž se o každém z nich dozvědět víc. A možná si najdeš nejen svou lásku, ale i nové kamarády.
Randení je občas hra s čísly. Čím víc lidí potkáš, tím je pravděpodobnější, že najdeš svou druhou polovičku. Pokud na své první akci nenajdeš, co hledáš, dej si šanci a buď otevřen* potkávání s více lidmi na ostatních událostech Brno Pride Weeku. Možná si s někým padneš do oka během týdne.
Co na sebe?
Nepřemýšlej nad tím, obleč si něco, v čem se cítíš pohodlně a atraktivně.
Máš jen 5 minut na to, abys udělal dojem, počítá se všechno!
Je možné, že poznáš lidi, se kterými nebudeš souhlasit. Mysli na to, že za 5 minut budeš u jiného stolu. Pokud se to stane, dohodněte se, že se nedohodnete. Nebo jen přejděte na další otázky v prezentaci, které vám dají příležitost změnit téma.
Občas je těžké nevzít s sebou pocity, které máš z jednoho rande na druhé, ale je důležité dát každému člověku stejnou šanci. Takže se mezi každým rozhovorem zhluboka nadechni, vyčisti si mysl a začni každé rande od znova.
Když poznáš tolik lidí, může být později těžké si vzpomenout, kdo byl kdo. Uisti se, že si svoje dojmy a postřehy zapíšeš do výsledkové listiny, a pokud se ti protějšek líbí, jasně to označ.
Hodně štěstí!

Podmínkou vstupu na akci je zakoupení drinku na baru. Vaše účast na této akci bude potvrzena e-mailem.

Vstupenky vyprodány.

Zbývá 0 míst.